REKLAMA

Pożar renault, opuszczona toyota w rowie i stłuczka trzech pojazdów

KROSNO / PODKARPACIE. W miniony weekend na drogach powiatu krośnieńskiego doszło do kilku groźnych zdarzeń. W Krośnie na ul. Bieszczadzkiej, podczas jazdy zapaliło się Renault. Z kolei na ul. Szopena, w przydrożnym rowie znajdowała się Toyota bez kierowcy. Na granicy Krosna i Korczyny zderzyło się ze sobą trzy pojazdy. Ranni zostali przewiezieni do szpitala.

W dniu 04.08.2017r ok. godz. 14:30, na Bieszczadzkiej w Krośnie doszło do pożaru samochodu. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 61-letni kierujący Renault Megane, jadąc w kierunku Miejsca Piastowego, zauważył dym wydobywający się spod pokrywy komory silnika jego pojazdu. Zatrzymał samochód celem ugaszenia pożaru i powiadomienia służb. Po zakończeniu działań gaśniczych, pojazd został usunięty z drogi. Kierowca oraz podróżująca z nim pasażerka nie odnieśli żadnych obrażeń.

W dniu 05.08.2017r ok. godz. 12:30, na ulicy Szopena w Krośnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem Toyoty Corolla. W chwili gdy policjanci dotarli na miejsce, toyota znajdowała się w przydrożnym rowie, a we wnętrzu pojazdu nie było kierowcy, który przed przybyciem służb, oddalił się. Funkcjonariusze ustalili, że za kierownicą toyoty siedział 50-letni krośnianin. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

W dniu 05.08.2017r około godz. 15:20, na skrzyżowaniu ulicy Korczyńskiej z Graniczną w Krośnie doszło do kolizji 3 samochodów. Policjanci ustalili, że 43-letni kierujący Hondą CR-V, podczas włączania się do ruchu z ulicy Granicznej, doprowadził do zderzenia z jadącą w kierunku Korczyny Skodą Fabia, która została zepchnięta na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z Lexusem. Trzy osoby trafiły do szpitala. Obrażenia jakich doznali nie zagrażają ich życiu. Uczestnicy byli trzeźwi. Kierowca Hondy został ukarany mandatem.

źródło: KMP Krosno

foto: KPP Jasło / archiwum tvKrosno.pl

07-08-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.