Pożar maszyny rolniczej. Upał i walka strażaków z ogniem (ZDJĘCIA)

ZARSZYN / ODRZECHOWA / PODKARPACIE. Dzisiaj po godzinie 12:00 przy drodze gminnej pomiędzy Zarszynem a Odrzechową doszło do pożaru pojazdu rolniczego. Ogień szybko objął całą maszynę. Pożar gasiły łącznie trzy zastępy straży pożarnej. Maszyna spłonęła doszczętnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dzisiaj o godzinie 12 : 34 zostaliśmy zadysponowani do bardzo groźnego zdarzenia jakie miało miejsce na drodze pomiędzy miejscowościami Zarszyn i Odrzechowa. Zapaleniu uległa ładowarka teleskopowa. Kiedy dotarliśmy na miejsce z pożarem walczyła już jednostka OSP Odrzechowa. Po rozwinięciu linii gaśniczej przystąpiliśmy do akcji. Pożar objął już cały pojazd, wszystkie elementy gumowe i plastikowe. Udało się go opanować po przyjeździe jednostki PSP Sanok. Dzisiejsze warunki pogodowe znacząco utrudniały prowadzenie działań – relacjonują akcję gaśniczą strażacy z OSP Zarszyn.

źródło / foto: OSP Zarszyn – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112


08-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)