Potrącenie pieszego w Krośnie (FOTO)

KROSNO / PODKARPACIE. 24-letni pieszy został potrącony przez samochód osobowy na ul. Tysiąclecia w Krośnie. Poszkodowany trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 15, na ul. Tysiąclecia w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 42-letni kierujący toyotą na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę.

303-219285

24-letni pieszy doznał obrażeń i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący toyotą został ukarany mandatem.

Wczoraj na drogach regionu panowały bardzo trudne warunki. Opady marznącego deszczu powodowały, że na chodnikach i ulicach zalegała oblodzona warstwa śniegu. Zimowa aura ma się utrzymać przez najbliższe dni, dlatego apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o odpowiedzialne zachowania na drogach.

303-219286

KMP Krosno

11-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline