REKLAMA

Ponad 140 km/h w terenie zabudowanym. Kierowca stracił prawo jazdy

Funkcjonariusze krośnieńskiej drogówki zatrzymali pirata drogowego, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością ponad 140 km/h. Kierowca został ukarany mandatem i stracił prawo jazdy.

W czwartek po godz. 17, krośnieńscy policjanci pełnili służbę nieoznakowanym radiowozem na odcinku drogi wojewódzkiej nr 990 w miejscowości Ustrobna. Funkcjonariusze dostrzegli poruszające się z dużą prędkością osobowe bmw. Kierujący pojazdem blisko trzykrotnie przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

Policjanci rozpoczęli pościg za pędzącym ponad 140 km/h bmw, którego kierujący stwarzał zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu. 45-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego został ukarany mandatem i stracił prawo jazdy.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o rozważną i ostrożną jazdę oraz przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h skutkuje obligatoryjnym zatrzymaniem prawa jazdy.

zdjęcie poglądowe

KMP Krosno

21-05-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.