POMOC112. Dołącz do grupy! Bądź na bieżąco

PODKARPACIE. Uruchamiamy grupę POMOC112. Zapraszamy do dołączenia i dzielenia się informacjami o aktualnych zdarzeniach na terenie Podkarpacia. Dzięki szybkiej komunikacji, będziemy mogli informować uczestników ruchu o utrudnieniach na drogach. Naszym celem jest również zaprezentowanie trudnej specyfiki pracy ratowników, policjantów i strażaków, a także rozpowszechnianie informacji o charytatywnych akcjach dla potrzebujących i związanych z nimi zbiórkach pieniędzy.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

Grupa POMOC112 powstała z myślą o szybkiej komunikacji związanej z aktualną sytuacją na drogach Podkarpacia.

Jesteś świadkiem zdarzenia drogowego? Najechałeś na kolizję lub wypadek? DAJ ZNAĆ! Dzięki naszym portalom będziemy mogli poinformować o korkach, utrudnieniach i objazdach większą liczbę mieszkańców i uczestników ruchu drogowego.

Celem funkcjonowania grupy jest również zaprezentowanie specyfiki wykonywania trudnych zawodów ratownika medycznego, strażaka i policjanta. To ich umiejętności, profesjonalizm i oddanie są niezwykle ważne w kryzysowych sytuacjach. Jak pomagają? Na co są narażeni? To wszystko będziecie mogli zobaczyć dołączając do społeczności POMOC112.

Od kilkunastu lat promujemy również charytatywne akcje i zbiórki pieniędzy dla chorych i potrzebujących. Nowa platforma pozwoli skupić w jednym miejscu najpotrzebniejsze informacje. Jeśli możesz – podziel się DOBREM!

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

Materiał reklamowy Partnera

30-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)