Policjanci kolędowali wspólnie z dziećmi z Oratorium „Twój Dom” w Krośnie

KROSNO/ PODKARPACIE. Kolędy, pastorałki, życzenia i świąteczna atmosfera towarzyszyły wczoraj spotkaniu w Oratorium “Twój Dom”. Na uroczystej wigilii w siedzibie Stowarzyszenia w Krośnie, spotkali się z dziećmi specjalni goście. Komendant krośnieńskiej komendy mł. insp. Adam Pietrzkiewicz życzył dzieciom i dorosłym, by przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła i rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

Uroczysty wieczór rozpoczęły dzieci kolędą, która wprowadziła zaproszonych gości w świąteczny nastrój. Zaprezentowane przez młodych aktorów przedstawienie bożonarodzeniowe wzbudziło zachwyt wśród gości i sprawiło, że był to wyjątkowy dzień. Specjalnie dla dzieci w spotkaniu udział wzięli znakomici goście między innymi ksiądz biskup Adam Szal, Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki, Zastępca Prezydenta Miasta Krosna Bronisław Baran oraz Komendant Miejski Policji w Krośnie mł. insp. Adam Pietrzkiewicz.

Po Jasełkach Dyrektor Oratorium ?Twój Dom? ksiądz Józef Giabła, zaprosił wszystkich gości na kolację wigilijną, której najważniejszą częścią było podzielenie się opłatkiem. Wszystkie dzieci ze Stowarzyszenia, otrzymały prezenty z rąk św. Mikołaja. Było to dla nich niezwykłe przeżycie i wielka radość.

 

 

KMP Krosno

19-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline