REKLAMA

Policjanci dla najmłodszych. Świetna zabawa milusińskich przy stoisku funkcjonariuszy (FOTORELACJA)

MIEJSCE PIASTOWE / PODKARPACIE. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w Miejscu Piastowym odbył się „Michayland 2017”. Organizatorzy przygotowali dla milusińskich wiele atrakcji. Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Policji.

Policjanci włączyli się w realizację imprezy zorganizowanej przez Zgromadzenie Sióstr Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Obchodzony w ramach Międzynarodowego Dnia Dziecka  „Michayland” rozpoczął się Mszą Świętą. Swój dzień „na górce” w Miejscu Piastowych świętowało kilka tysięcy dzieci z różnych zakątków Podkarpacia.

Współrealizujący przedsięwzięcie policjanci prezentowali młodym ludziom sprzęt i pojazdy wykorzystywane w codzienne służbie. W ramach programu „Kręci mnie bezpieczeństwo” funkcjonariusze przypominali dzieciom  jak dbać o swoje bezpieczeństwo. Policjanci odpowiadali również na pytania młodzieży zainteresowanej rekrutacją to tej formacji mundurowej.

W spotkaniu z dziećmi wzięli udział mł.insp. Leszek Buryła Komendant Miejski Policji w Krośnie, podkom. Paweł Grześ oraz podkom. Renata Bednarska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, asp.sztab. Dariusz Sajdyk oraz sierż.sztab. Jerzy Ossoliński z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Nie zabrakło także policjantów z krośnieńskiej jednostki – mł.asp. Marcin  Krówka z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, mł. asp.  Mariusz Balawajder oraz mł. asp. Robert Przybyłowicz z Rewiru Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, sierż.sztab. Sławomir Godzisz, st.sierż. Grzegorz Marć, st.sierż. Mariusz Mąka, st.sierż. Łukasz Karasińki z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

źródło: KMP Krosno

02-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline