REKLAMA

Podsumowanie działań “Sierpniowy weekend” na drogach miasta i powiatu

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Wypadek drogowy, 31 kolizji oraz jeden nietrzeźwy kierujący – to bilans zdarzeń drogowych odnotowanych na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego w ciągu długiego weekendu.

Krośnieńscy policjanci podsumowali działania pod nazwą „Sierpniowy weekend 2017”. W ramach akcji realizowanej od 11 do 15 sierpnia br., funkcjonariusze kontrolowali pojazdy, dbali płynność ruchu oraz o bezpieczeństwo podróżujących. Każdego dnia w działania zaangażowani byli zarówno mundurowi z drogówki, jak i z innych wydziałów i jednostek krośnieńskiej Policji (dziennie od 33 do 48 funkcjonariuszy).

W ciągu pięciu dni, na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego policjanci odnotowali 31 kolizji oraz 1 wypadek drogowy, w którym ranne zostały dwie osoby. Do największej liczby kolizji tj. 9 – doszło w piątek, w sobotę – 7 i poniedziałek – 7. Najmniej zdarzeń odnotowano w niedzielę – 3. W piątek, 11 sierpnia ujawniono nietrzeźwego kierującego.

Źródło: KMP Krosno

17-08-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.