PODKARPACIE: 19-latek wjechał w jeepa i wywrócił pojazd (FOTO)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. W Pustynach doszło do zderzenia opla z terenowym jeepem. Dwóch mężczyzn podróżujących osobówką zostało przetransportowanych do szpitala. Na czas prowadzenia działań ratowniczych, odcinek krajowej „dziewiętnastki” był nieprzejezdny.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 15.30 w miejscowości Pustyny. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 19-letni kierujący oplem, podczas wyprzedzania jeepa, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z terenówką. Opel uderzył w bariery energochłonne, a następnie przewrócił się na prawy bok.

Kierowca opla oraz podróżujący z nim pasażer odnieśli obrażenia i trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W wyniku wypadku odcinek krajowej „dziewiętnastki” w Pustynach został zablokowany. Policjanci zorganizowali objazdy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

KMP Krosno


10-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)