REKLAMA

Podczas legitymowania wyrzucił z samochodu woreczek z marihuaną. W domu miał tego więcej

JEDLICZE / PODKARPACIE. Policjanci z Jedlicza zatrzymali 18-latka, który posiadał marihuanę. W jego mieszkaniu zabezpieczono kilka kolejnych porcji zabronionych substancji. Młody mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty.

Jedliccy policjanci, patrolując rejon stadionu w miejscowości Dobieszyn, zauważyli zaparkowane audi, wewnątrz którego siedziało 5 młodych mężczyzn. Podczas legitymowania jeden z nich zaczął się nerwowo zachowywać. W pewnej chwili przez uchyloną szybę, wyrzucił z samochodu plastikowe opakowanie, w którym ukryty był susz roślinny. Badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana.

18-letni krośnianin został zatrzymany. W jego domu policjanci znaleźli kolejne porcje narkotyku oraz inne substancje, których skład zostanie poddany laboratoryjnej analizie. Młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz o jego przyszłości zadecyduje sąd.

źródło: KMP Krosno

18-01-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

sdf2018-01-18 08:35:30
0 0
"Podczas legitymowania wyrzucił z samochodu woreczek z marihuaną. W domu miał tego więcej" autor tego artykułu najwyraźniej pisze o czymś co jest mu obce i czego się boi. Albo specjalnie dodaje do historii jakiejś histerii.