Pobili taksówkarza, bo ten nie chciał przewieźć psa

KROSNO / PODKARPACIE. Trzy osoby trafiły do policyjnego aresztu w związku z pobiciem taksówkarza w Krośnie. Pretekstem do brutalnego ataku na kierowcę była odmowa przewozu dużego psa. Policjanci szybko ustalili i zatrzymali osoby mające związek z tym zdarzeniem.

W sobotę około godz. 20, na ul. Ordynackiej w Krośnie doszło do pobicia taksówkarza. Wstępnie ustalono, że zamawiający kurs klienci chcieli wprowadzić do wnętrza osobowej taksówki dużego psa, na co kierowca nie wyraził zgody.

Wówczas taksówkarz został zaatakowany przez agresywnego mężczyznę i towarzyszącą mu kobietę, którzy uderzali go pięściami i kopali po całym ciele. Dołączył do nich jeszcze inny mężczyzna, który również zadawał uderzenia leżącemu na ziemi kierowcy. Po chwili trójka napastników oddaliła się. 41-letni poszkodowany z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Policjanci szybko ustalili i zatrzymali uczestniczącego w pobiciu 55-letniego mężczyznę, który ukrył się w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Ordynackiej. Kilka godzin później do policyjnego aresztu trafiła 29-letnia kobieta oraz jej 27-letni kompan. Wszyscy są mieszkańcami Krosna i przed zdarzeniem wspólnie spożywali alkohol.

Zatrzymanym grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności.

KMP Krosno

16-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline