PILNE! Kobieta potrzebuje krwi! Do tragedii doszło w weekend

REGION / PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w miniony weekend w Krajowicach w powiecie jasielskim. Kierująca renault zderzyła się z ciężarowym mercedesem. 21-latka zginęła na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala. Teraz potrzebuje krwi! 

PILNE !!! APEL O KREW!!! W imieniu rodziny i przyjaciół zwracamy się z gorącą prośbą o oddawanie krwi dla Pani Teresy Gruszczyńskiej (przy rejestracji należy zaznaczyć dla kogo oddajemy krew). Apel o pomoc to efekt tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę w miejscowości Krajowice (Gmina Kołaczyce) – czytamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gogołowie.

Przypominamy każdemu kto odda krew, w danym dniu przysługuje płatny dzień wolny od pracy, a dla uczniów usprawiedliwiony za nieobecność podczas zajęć szkolnych – dodają ochotnicy.

Można oddawać krew dowolnej grupy.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w sobotę około godziny 17:40 na drodze krajowej nr 73 w Krajowicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym renault, jadąc w kierunku Tarnowa, na łuku drogi straciła kontrolę nad samochodem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciągnikiem siodłowym marki Mercedes po czym zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. W wyniku wypadku zginęła 21-letnia kierująca renault. Pasażerka pojazdu z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali technik kryminalistyki oraz funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli dowody. Sporządzili także dokumentację fotograficzną.

Droga krajowa była przez kilka godzin całkowicie zablokowana.

Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło/OSP Gogołów

08-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)