REKLAMA

Pijany 31-latek zdemolował szpitalne ambulatorium. Miał prawie 4 promile!

JASŁO / PODKARPACIE. O tym, że praca na SORze nie należy do najłatwiejszych po raz kolejny przekonali się medycy ze szpitala w Jaśle. W niedzielę w nocy, 31-latek z gminy Tarnowiec wpadł w szał i zaczął demolować ambulatorium oraz jego wyposażenie. Ostatecznie, personelowi udało się zneutralizował pijanego mężczyznę, a chwilę później został on zatrzymany przez policję. Okazało się, że miał prawie 4 promile alkoholu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Do awantury doszło w niedzielę o 3 w nocy w ambulatorium Szpitalnego Oddziału Ratunkowego lecznicy w Jaśle.

Karetka przywiozła 31-letniego mieszkańca gminy Tarnowiec, który doznał urazu nogi. W pewnym momencie pacjent zaczął się awanturować. Demolował wszystko co wpadło mu pod rękę. Przewracał sprzęt, tłukł szyby, niszczył drzwi i stół operacyjny. Personelowi udało się zamknąć agresywnego pacjenta w gabinecie. Wezwano policję, która zatrzymała mężczyznę i osadziła w izbie zatrzymań.

Po przeprowadzeniu badania na zawartość alkoholu okazało się, że 31-latek ma prawie 4 promile!

Policjanci prowadzą postępowanie pod kątem zniszczenia mienia. Za popełnienie przestępstwa z art. 288 KK grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Trwają czynności. Aktualnie przesłuchiwany jest personel szpitala.

zdjęcie ilustracyjne

foto: pixabay.com

07-08-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.