Pędzili motocyklami po 125 km/h!

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali prawa jazdy dwóm motocyklistom za ich brawurową jazdę. Na jednego z mężczyzn nałożono mandat karny, wobec drugiego skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

Wczoraj policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy, kontrolowali prędkość na drodze krajowej nr 28. Przed godz. 20, mundurowi przerwali brawurową jazdę dwóm motocyklistom, którzy krośnieńską obwodnicą pędzili z prędkością 125 km/h. Po wylegitymowaniu okazało się, że motocyklem kawasaki jechał 28-letni mieszkaniec gminy Jedlicze, a motocyklem marki yamacha poruszał się 37-letni mężczyzna z gminy Korczyna.

W związku z przekroczeniem prędkości o ponad 50 km/h, policjanci zatrzymali kierującym prawa jazdy. 28-latek został ukarany mandatem oraz punktami karnymi, natomiast wobec 37-latka skierowano wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Krośnie.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg – zarówno podróżujących jednośladami, jak i kierujących samochodami o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Nie zapominajmy, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków, również tych najtragiczniejszych.

KMP Krosno

 

14-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline