Paweł Kukiz gwiazdą charytatywnego EkoPikniku w Iwoniczu-Zdroju

16-05-2017

IWONICZ-ZDRÓJ / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę 20 maja, fundacja “Potrafisz Polsko” wraz z GOK Iwonicz-Zdrój, zapraszają na charytatywny EkoPiknik, który odbędzie się w amfiteatrze w Iwoniczu-Zdroju. Gwiazdą wieczoru będzie Paweł Kukiz z zespołem.

Piknik rozpocznie się wystawami połączonymi z degustacją lokalnej żywności ekologicznej oraz występami lokalnych zespołów. Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci będą zabawy, smakołyki, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny oraz przejażdżki konne. W części głównej zaplanowano występy zespołów Jahfahrai i RutheFort. Na zakończenie główna atrakcja, czyli koncert Pawła Kukiza z zespołem.

Podczas trwania imprezy prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, której celem jest pomoc finansowa potrzebującemu chłopcu. Franio Barud urodził się 29. grudnia 2014 roku z zespołem wad wrodzonych – niepełną asocjacją VACTERL. Ma chore serduszko, tylko jedną nerkę, częściowo uszkodzony nerw wzrokowy, padaczkę. Chłopiec ma założoną rurkę tracheostomijną, nie potrafi samodzielnie jeść, jest opóźniony w rozwoju psychoruchowym, ma niedowład spastyczny czterokończynowy, dlatego też wymaga rehabilitacji ogólnorozwojowej.  Zebrane pieniądze na pewno pomogą w walce o lepsze jutro chłopca.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Źródło: GOK Iwonicz-ZdrójKomentarzy: 2 do “Paweł Kukiz gwiazdą charytatywnego EkoPikniku w Iwoniczu-Zdroju”

  1. Glassman says:

    Super sprawa. Politycy za mało angażują się w zwykłe życie społeczne. A przecież ktoś ich wybiera, prawda?

  2. Marek says:

    Zwykli “zawodowi” polityca tacy są. Byle sie nie narażać widzowi i trwać z kadencji na kadencję. Ważne by z listy wyborczej nie skreslili

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.