REKLAMA

Patriotyczne serca uczestników święta Konstytucji 3 Maja w Iwoniczu-Zdroju. “Ojczyzna nasza jest ocalona. Jesteśmy wolni i suwerenni” (VIDEO)

|

Patriotyczne serca uczestników święta Konstytucji 3 Maja w Iwoniczu-Zdroju. “Ojczyzna nasza jest ocalona. Jesteśmy wolni i suwerenni” (VIDEO)

IWONICZ-ZDRÓJ / PODKARPACIE. W Iwoniczu-Zdroju odbyły się uroczystości upamiętniające 227. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po mszy świętej za ojczyznę, zaśpiewano hymn i złożono wieńce kwiatów pod Pomnikiem Milenijnym. Następnie gminna orkiestra dęta “zaprowadziła” mieszkańców oraz turystów na Rynek, gdzie odbył się koncert. Wcześniej, referat o Konstytucji 3 Maja wygłosił gospodarz gminy Iwonicz-Zdrój Witold Kocaj.

Historia jest mistrzynią życia, histroria jest wielkim sędzią czynów ludzkich – powiedział burmistrz Kocaj, przywołując słowa Józefa Piłsudskiego. Na koniec dodał: – Powinniśmy wszyscy pamiętać jak wielką rolę odgrywa konstytucja w naszym życiu.

1_1

04-05-2018
Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Pietrek2018-05-03 20:25:03
0 0
Brawo Burmistrz