BRYKIET DRZEWNY RUF | DREWNO BUKOWE - KOMINKOWE / OPAŁOWE

Data dodania: 2021-02-12 13:26:25
#ID: 25652

Drewno kominkowe - bukowe

25cm - 230 zł/mp

33cm - 220 zł/mp

50cm - 210 zł/mp

metry - 195 zł/mp

Czas oczekiwania na zamówione drewno jest ZMIENNY i zależy od warunków pogodowych, oraz z jaką szybkością Lasy Państwowe pozyskują drewno i wystawiają na składach.

------------------------------------------------

Brykiet drzewny RUF

1 opakowanie - 10Kg - 6,80zł
Paleta - 960Kg - 650zł
Tona - 1000Kg - 680zł

Towar dostępny do odbioru w punkcie sprzedaży (Krosno, ul. Podkarpacka 38 - obok stacji paliw Lotos) lub za dopłatą z dowozem do domu.

Oferowany przez nas produkt to wysokiej jakości brykiet drzewny, wytwarzany z rozdrobnionych odpadów takich jak trociny, wióry czy zrębki (poddawanych procesowi sprasowywania pod wysokim ciśnieniem) bez dodatku substancji klejących.

Niska zawartość wilgoci sprawia, iż wartość opałowa tego rodzaju materiału jest zdecydowanie wyższa niż tradycyjnych desek czy pieńków. Dzięki dużemu zagęszczeniu materiału w stosunku do objętości oraz wysokiej wartości energetycznej tego surowca, proces spalania jest stopniowy i powolny, co przekłada się na lepszą wydajność niż w przypadku tradycyjnego drewna kominkowego.

Najistotniejsza zaleta brykietu, jaką jest duża gęstość w stosunku do objętości, umożliwia łatwy transport i bezproblemowe przechowywanie. Niska emisja substancji szkodliwych dla naszego organizmu i środowiska naturalnego została osiągnięta dzięki pominięciu w składzie dodatku substancji klejących. Oferowany przez nas produkt to w 100% gatunek buku, wytwarzający bardzo małą ilość popiołu.


Cena: 6zł

Powołaj się na ogłoszenie z tvkrosno.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Dom, ogród
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Dom, ogród


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie
Inline
Inline