Atrakcyjny dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie surowym w Zarszynie.

Data dodania: 2020-07-27 12:24:14
#ID: 18794

Atrakcyjny dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie surowym w Zarszynie.


Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w stanie surowym, otwartym na działce 16 ar położony w Zarszynie. Obręb 0009-Zarszyn w centralnej części gminy Zarszyn, pow. Sanocki, woj. Podkarpackie, ok 15km od Sanoka. Najbliższe otoczenie stanowią w głównej mierze tereny zabudowane budynkami mieszkalnymi, zabudowa zagrodowa, działki niezabudowanej oraz grunty rolne. Dom usytuowany w malowniczej i spokojnej okolicy z dostępem do punktów handlowych, służby zdrowia, policji, banku oraz szkoły podstawowej.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej, powierzchnia zabudowy domu 156,30mkw., użytkowa 1607mkw. Działka z dojazdem drogą asfaltową, na ostatnim odcinku 100m utwardzoną. Działka posiada kształt prostokątny, o płaskim ukształtowaniu terenu, umożliwiający racjonalne zagospodarowanie. Działka posiada dostęp do sieci elektrycznej, kanalizacji do sieci, wody z sieci, gazowej.

 Dwie kondygnacje mieszkalne, parter oraz poddasze użytkowe, bez podpiwniczenia. Na parterze przewidziano przedsionek, holl z komunikacją, kuchnia, pokój dzienny, jadalnia, łazienka, pokój w połaczeniu z kotłownią/pomieszczeniem gospodarczym. Na poddaszu zaplanowano holl z kominikacją, duża łazienka, sypialnia, pokój z garderobą.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nieruchomości. Wszelkie pytania prosze kierować pod adres meilowy: [... linki dostepne wyłącznie dla wpisów w Katalogu Firm ...]


Cena: 257000zł

Powołaj się na ogłoszenie z tvkrosno.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Domy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Domy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie
Inline
Inline