Oferta edukacyjno-szkoleniowa OŚRODKA SZKOLENIA I WYCHOWANIA W IWONICZU

Oferta Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu skierowana jest do młodzieży w wieku 14-18 lat. W Ośrodku znajduje sala konferencyjna, dobrze wyposażony internat, siłownia, sala komputerowa i świetlica środowiskowa. Istnieje możliwość przyjęcia młodzieży niepełnosprawnej. Pobyt w Ośrodku jest całkowicie bezpłatny. Młodzieży zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienką. W trakcie nauki uczestnikom przysługuje wynagrodzenie w wysokości 4%-7% średniej krajowej.

Zajęcia szkolne odbywają się z Zespole Szkół przy naszym Ośrodku, mieszczącym się we wspólnym kompleksie budynków. Młodzież kształci się w Branżowej Szkole I stopnia w zawodach:

  • kucharz
  • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
  • fryzjer

Nasi uczestnicy są pod opieką wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, korzystać też mogą z pomocy psychologa.

 

Oprócz zajęć szkolnych młodzież ma możliwość uczestnictwa w innych aktywnych formach spędzania czasu wolnego od zajęć dydaktycznych. Młodzież ma możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji na bezpłatnych kursach zawodowych, poprzez uzyskanie dodatkowych umiejętności z zakresu tzw. ginących zawodów, jak i zawodów nowoczesnych. Nad realizacją tych zadań czuwają doradcy zawodowi i pośrednicy pracy z działającego w Ośrodku Młodzieżowego Centrum Kariery.

Ośrodek Szkolenia i Wychowania mieści się w Iwoniczu przy ul. Zadwór 5.

tel. 13 42 502 60, 13 42 502 66

www.podkarpacka.ohp.pl

Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane


12-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline