NIEDZIELA: Jarosław Kaczyński na Podkarpaciu. Odwiedzi Krosno i Rzeszów

PODKARPACIE. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński weźmie udział w konwencji okręgowej PiS na Podkarpaciu. W najbliższą niedzielę pojawi się w Krośnie i Rzeszowie. Wizyta szefa partii rządzącej ma związek ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi, które zaplanowano na 13 października.

AKTUALIZACJA:

Pierwsze z niedzielnych spotkań odbędzie się w Kinie “Sokół” w Krośnie o godzinie 14:00, informację tę potwierdza miejscowe biuro PiS. Przedstawieni zostaną wszyscy kandydaci na posłów i senatorów z okręgu nr 22 (krośnieńsko-przemyski). Ze względu na ograniczoną pojemność sali, w spotkaniu wezmą udział osoby z zaproszeniami.

Z kolei o 16:30 Jarosław Kaczyński pojawił się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Tutaj, również planowane jest przedstawienie kandydatów, tyle że z okręgu rzeszowskiego (nr 23).

Przypomnijmy, że wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę 13 października. Polacy wybiorą 460 posłów i 100 senatorów.

Źródło: archiwum P24.pl

03-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)