REKLAMA
TOMASZ PORĘBA GRZEGORZ BRAUN BOGDAN RZONCA

Niebezpieczne zdarzenie w Cergowej. Samochód przewrócił się, uszkadzając ogrodzenie domu (ZDJĘCIA)

CERGOWA/PODKARPACIE. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartek około godz. 18.30, w miejscowości Cergowa. Kierujący dostawczym fiatem, chcąc uniknąć zderzenia z rowerzystą, wykonał serię gwałtownych manewrów i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód przewrócił się, uszkadzając ogrodzenie domu. Kierowca wydostał się z kabiny, zostawił współpasażerów i uciekł. Rowerzysta był pijany. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Samochód częściowo uszkodził ogrodzenie jednej z prywatnych posesji i zablokował jezdnię. Dostawczym fiatem podróżowało trzech mężczyzn. Wszyscy wydostali się z kabiny o własnych siłach, po czym kierowca oddalił się przed przybyciem służb ratunkowych. Pasażerowie odnieśli niegroźne obrażenia. Policjanci ustalili, że za kierownicą ducato siedział 29-letni mieszkaniec gminy Dukla. Mężczyzna zostanie przesłuchany. Funkcjonariusze sprawdzili również stan trzeźwości 44-letniego rowerzysty. Okazało się, że miał 2 promile alkoholu w swoim organizmie.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KMP Krosno

09-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.