Najechał na drzewo i staranował osobówkę stojącą na przeciwległym pasie. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło wczoraj w Łysej Górze, na drodze wojewódzkiej nr 993. Kierujący oplem najechał na leżące na jezdni drzewo, po czym uderzył w stojącego na przeciwnym pasie osobowego fiata. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do jasielskiego szpitala, na szczęście ich życiu nic nie zagraża.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 17, w Łysej Górze, na drodze wojewódzkiej nr 993. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym oplem, 65-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, jadąc w kierunku Dukli, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, w wyniku czego nie zdołał wyhamować i wjechał w leżące na jezdni drzewo. Samochód odbił się od przeszkody i bokiem uderzył w stojącego na przeciwnym pasie fiata.

W wyniku tego zdarzenia ranne zostały dwie osoby, pasażerka opla oraz kierujący fiatem, który w chwili zdarzenia znajdował się poza pojazdem i został uderzony otwartymi drzwiami pojazdu.

Na miejscu policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów. Sporządzili dokumentację fotograficzną. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Nowym Żmigrodzie.

pw

źródło: KPP Jasło

30-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)