REKLAMA

Minister infrastruktury sprawdzał postęp prac przy budowie obwodnicy Sanoka (FILM, ZDJĘCIA)

|

Minister infrastruktury sprawdzał postęp prac przy budowie obwodnicy Sanoka (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W obecności ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka, posłów na Sejm RP: Piotra Uruskiego, Bogdana Rzońcy, burmistrza Sanoka Tadeusza Pióro, dyrektora GDDKiA w Rzeszowie Bogdana Tarnawskiego oraz przedstawicieli wykonawcy budowy sanockiej obwodnicy, miał miejsce przegląd bieżących prac wykonywanych na placu budowy.

 

Podczas spotkania przedstawiono poczynione prace, zaprezentowano plac budowy a także rozmawiano o problemach i sukcesach inwestycji. Obecnie trwają zaawansowane roboty. Intensywność robót dostrzegł minister infrastruktury, który był obecny także podczas oficjalnego otwarcia budowy w sierpniu ubiegłego roku. Wizyta ministra Adamczyka potwierdza dobre relacje włodarzy miasta i posła ziemi sanockiej z władzą centralną co przekłada się na szereg inwestycji finansowanych z budżetu państwa.

Inwestycja warta 140 mln zł jest realizowana od 2017 roku. Na trasie przebiegu obwodnicy powstanie 30 obiektów, między innymi mostów, przepustów i rond. Blisko 7 km droga ma być przejezdna już w 2019 roku. Jak zaznacza Burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro inwestycja ta znacząco odciąży zakorkowane ulice miasta.

– Obwodnica ułatwi przejazd turystów udających się w Bieszczady, a także samym mieszkańcom dojazd do centrum miasta. Dzisiaj jest to bardzo trudne ze względu na ogromne korki zarówno od strony Krosna jak i Leska, szczególnie w sezonie turystycznym – mówił włodarz miasta Tadeusz Pióro.


Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk  – Sanok 24 kwietnia 2018 (konferencja prasowa)

 


25-04-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

okradany obywatel RP2018-04-30 07:51:25
0 0
Lans i propaganda pisowska w rozkwicie a my za to płacimy.