REKLAMA

„Mikołajowe Czytanie Dzieciom”

KROSNO/ PODKARPACIE. We wtorek w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie, znane osoby z Krosna i nie tylko, czarowały światem bajek najmłodszych Krośnian, podczas rozpoczętej akcji ?Mikołajowe Czytanie Dzieciom?.

Do akcji ?Mikołajowego Czytania Dzieciom? włączyła się krośnieńska Policja. W siedzibie biblioteki na szczególnym spotkaniu z dziećmi, w bohaterów bajek wcielili się: Zastępca Prezydenta Miasta Krosno Tomasz Soliński, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie st. bryg. Krzysztof Korzec, Kierownik Kuratorium Oświaty Oddziału w Krośnie Lucyna Opoń, Redaktor Radia Rzeszów Renata Machnik, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie st. bryg. Jan Szmyd oraz Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie st. asp. Beata Winiarska.

Ponadto gościem specjalnym w spotkaniu, za pośrednictwem techniki multimedialnej, była Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Anna Kowalska wraz z wnuczką Karoliną.

Wizyta zaproszonych gości dostarczyła dzieciom mnóstwo emocji i sprawiła frajdę wszystkim uczestnikom spotkania.

Dorośli czarowali dzieci bajką, a dzieci w podziękowaniu zaczarowały dorosłych piosenką i wierszykami.

 

 

KMP Krosno

13-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline