Michał Dudek nowym zawodnikiem Karpat. Wyniki ostatnich sparingów krośnian

KROSNO / PODKARPACIE. Środkowy obrońca, wychowanek Hutnika Kraków Michał Dudek został nowym zawodnikiem Karpat Krosno. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, 23-latek występował w JKSie Jarosław. Tymczasem drużyna rozgrywa kolejne sparingi. Najpierw Karpaty rozbiły Przełom Besko 5:1, a dwa dni później zremisowały z LKSem Pisarowce 1:1. Ponadto, klub informuje, że można już nabywać karnety na sezon 2017/2018.

W sezonie 2017/2018 w barwach Karpat Krosno zagra Michał Dudek. Wychowanek Hutnika Kraków urodził się 26 marca 1994 roku i gra na pozycji środkowego obrońcy. Swego czasu występował w parze środkowych obrońców z innym obecnym “Karpaciarzem” – Patrykiem Kołodziejem. W poprzedniej rundzie występował na zasadzie wypożyczenia w JKS-ie Jarosław. Rozegrał wówczas 13-ście ligowych spotkań i w każdym z nich był podstawowym zawodnikiem.

Tymczasem w rozegranym w środę sparingu, piłkarze z Krosna pewnie pokonali Przełom Besko 5:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Dawid Kuliga, Dawid Cempa, Michał Stasz, Sebastian Białasik i Adrian Nowak. Natomiast w trzecim podczas obecnego okresu przygotowawczego, piątkowym sparingu, Karpaty Krosno zremisowały z LKS-em Pisarowce 1:1. Bramkę dla Karpat zdobył Dawid Cempa.

Bilety

Zarząd Klubu K.S. Karpaty Krosno informuje, że ruszyła oficjalna sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2017/2018. Karnet upoważnia do wejścia na komplet ośmiu spotkań, które zostaną rozegrane w najbliższej rundzie na stadionie przy ul. Legionów. Cena karnetu to 80 złotych.

Ustalono również ceny biletów:

– bilet normalny – 12 złotych,
– bilet ulgowy – 8 złotych.

Podane ceny będą obowiązywać na wszystkich meczach. Również tych, które będą rozgrywane jako mecze podwyższonego ryzyka. Łatwo obliczyć, że zakup karnetu to zarazem oszczędność. Zachęcamy wszystkich kibiców do nabycia karnetu. Można to zrobić od 8.00 do 17.00, u Tomasza Ziobry – parking płatny przy ul. Legionów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PIŁKA NOŻNA: Dobry mecz i ambitna walka Wiki LKSu Pisarowce. Ostatecznie to jednak Karpaty Krosno zgarniają okręgowy Puchar Polski (FILM, ZDJĘCIA)

źródło: Red., oficjalna strona klubu Karpaty Krosno

foto: Tomasz Sowa / archiwum tvKrosno.pl

30-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)