Mażoretki “Sunshine” z Beska na 6. miejscu w mistrzostwach Europy! “Zdobyliśmy bezcenne doświadczenia” (FILM, ZDJĘCIA)

BESKO / PODKARPACIE. Mażoretki “Sunshine” z Beska wróciły z mistrzostw Europy, które odbywały się w bułgarskiej Albenie. Podopieczne Adama Robla zdobyły wysokie 6. miejsce w kategorii juniorek. – Zdobyliśmy bezcenne doświadczenia. To była piękna przygoda zwieńczająca pięcioletnią działalność grupy – powiedział instruktor mażoretek “Sunshine”.

14. Mistrzostwa Europy Mażoretek w bułgarskiej miejscowości Albena zostały zorganizowane przez IAM International Association of Majorette-Sport (Międzynarodowe Stowarzyszenie Majorette-Sport). Zawody odbyły się w dniach 6-9 lipca. Brały w nich udział zespoły między innymi z: Polski, Ukrainy, Węgier, Rumunii, Czech i oczywiście Bułgarii.

Nasze dziewczyny startowały w kategorii junior – scena oraz przemarsz. Ostatecznie zajęły 6. miejsce.

Poza występami konkursowymi i próbami, był czas na odpoczynek. Byliśmy nad morzem, odwiedziliśmy basen i aquapark, nie zabrakło zwiedzania Albena i sąsiedniego miasta Bałczik – relacjonuje Adam Robel, instruktor mażoretek “Sunshine” Besko. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego wyjazdu, była to dla nas piękna przygoda i niezapomniane chwilę, które na pewno pozostaną w naszej pamięci. Ogólnie jest to dla nas bardzo dobry rok. 2. miejsce w mistrzostwach Polski, oraz 6. w Europie jest efektem ciężkiej pracy i zaangażowania całej grupy, oraz mocnym akcentem zwieńczającym 5-lecie działalności.

Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Besko, OSP Besko i GOK Besko.

źródło: materiały nadesłane, Youtube.com / Adam R

Mażoretki “Sunshine” ze srebrnym medalem mistrzostw Polski! Duży sukces na 5-lecie istnienia (FILM, ZDJĘCIA)