REKLAMA

“Maluch” wbił się w lagunę. Fiat “zatańczył” na jezdni (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Na ulicy Baczyńskiego w Krośnie doszło do kolizji drogowej. Kierujący fiatem 126p zjechał na przeciwległy pas ruchu, „maluch” obrócił się o 180 stopni i zderzył z renaultem. Sprawca został ukarany mandatem.

Do kolizji doszło w środę około godz. 8, na ulicy Baczyńskiego w Krośnie. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że jest to klasyczne najechanie na tył poprzedzającego pojazdu. Na poboczu stał fiat 126p z uszkodzoną pokrywą silnika i tylnym zderzakiem. Tuż za nim znajdował się renault z rozbitym przednim reflektorem oraz zarysowanym zderzakiem. Okazało się jednak, że to kierujący „maluchem” jest sprawcą kolizji.

Policjanci ustalili, że 27-letni kierujący fiatem, jadąc ulicą Baczyńskiego, w kierunku miejscowości Dobieszyn, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Fiat „zatańczył” na jezdni, obrócił się o 180 stopni, ustawiając tuż przed prawidłowo jadącą laguną. Wówczas doszło do zderzenia się pojazdów.

Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej. 27-letni kierujący „maluchem” został ukarany mandatem.

źródło: KMP Krosno

08-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline