“Maluch” wbił się w lagunę. Fiat “zatańczył” na jezdni (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Na ulicy Baczyńskiego w Krośnie doszło do kolizji drogowej. Kierujący fiatem 126p zjechał na przeciwległy pas ruchu, „maluch” obrócił się o 180 stopni i zderzył z renaultem. Sprawca został ukarany mandatem.

Do kolizji doszło w środę około godz. 8, na ulicy Baczyńskiego w Krośnie. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że jest to klasyczne najechanie na tył poprzedzającego pojazdu. Na poboczu stał fiat 126p z uszkodzoną pokrywą silnika i tylnym zderzakiem. Tuż za nim znajdował się renault z rozbitym przednim reflektorem oraz zarysowanym zderzakiem. Okazało się jednak, że to kierujący „maluchem” jest sprawcą kolizji.

Policjanci ustalili, że 27-letni kierujący fiatem, jadąc ulicą Baczyńskiego, w kierunku miejscowości Dobieszyn, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Fiat „zatańczył” na jezdni, obrócił się o 180 stopni, ustawiając tuż przed prawidłowo jadącą laguną. Wówczas doszło do zderzenia się pojazdów.

Kierujący byli trzeźwi. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej. 27-letni kierujący „maluchem” został ukarany mandatem.

źródło: KMP Krosno

08-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline