Kubuś Zwierzchowski nie żyje. Chłopczyk nie doczekał operacji serca

SANOK / BLIZNE / PODKARPACIE. Po czterech miesiącach heroicznej walki o życie, odszedł Kubuś Zwierzchowski z Bliznego. Nie udało się na czas przeprowadzić operacji serduszka, na którą zbierana była kwota 6,5 mln zł na Podkarpaciu oraz w całej Polsce. Tragiczną wiadomość przekazano wczoraj wieczorem na profilu koordynującym zbiórkę w mediach społecznościowych. To ogromny szok i niewyobrażalna strata również dla wielu osób zaangażowanych w pomoc chłopczykowi.

Na profilu Kubuś i Jego Serduszko na Facebooku, gdzie koordynowano akcję zbierania pieniędzy na operację dla Kubusia napisano:

Odszedł…

19 lipca 2021r.

W piękny letni dzień opuścił ziemski padół i odszedł do lepszego świata.

Nie przegrał Nie poddał się Obrał inną drogę Do końca walczył On, Rodzice, Lekarze i Wy.

Kiedyś się spotkamy. Kubusiu, do zobaczenia! Nasz dzielny Wojowniku

P.S. Administratorzy uprzejmie proszą wszystkich o czas dla Rodziców aby mogli pożegnać się z Synkiem. Wszelkie informacje będą przekazywane sukcesywnie.

Chłopczykowi nie udało się pomóc na czas. Zbierano kwotę 6,5 mln złotych na operację serca, która miała się odbyć w Stanach Zjednoczonych. Do 19 lipca na koncie zebrano ponad 3,3 mln złotych.

Akcję pomocy opisywaliśmy między innymi tutaj: Dramatyczna walka o maleńkie serce Kubusia z Bliznego. 3 mln zł na koncie!

źródło: Red., Kubuś i Jego Serduszko – Fb

20-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)