KROSNO: W czerwcu zdobywał mistrzostwo Polski z Legią. Dziś dzieli się piłkarską wiedzą z zawodnikami Beniaminka (VIDEO, ZDJĘCIA)

KROSNO: W czerwcu zdobywał mistrzostwo Polski z Legią. Dziś dzieli się piłkarską wiedzą z zawodnikami Beniaminka (VIDEO, ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno gościła byłego trenera Legii Warszawa oraz byłego zawodnika tego klubu i młodzieżowego reprezentanta Polski Jacka Magierę. Młodzi zawodnicy mieli niepowtarzalną okazję do czerpania z wiedzy i doświadczenia szkoleniowca, pod którego wodzą, nie tak dawno, stołeczny klub dawał radość sympatykom piłki w Polsce remisując przy Łazienkowskiej z wielkim Realem Madryt.

Podczas pobytu w Krośnie trener Jacek Magiera spotkał się również z trenerami i rodzicami młodych piłkarzy. W ten sposób, zaznaczono jak ważne jest zaangażowanie najważniejszych dla zawodnika osób, które biorą udział w szkoleniu.

 

 

27-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)