REKLAMA

KROSNO: Trzej amatorzy jazdy na podwójnym gazie stracili prawo jazdy. 38-latek miał 2,6 promila

KROSNO / PODKARPACIE. Blisko 1400 skontrolowanych kierujących to bilans poniedziałkowej akcji „Trzeźwy poranek” na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego. Trzem z nich policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Wczoraj od godzin porannych, krośnieńscy mundurowi prowadzili wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących podróżujących po drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego. W akcji „Trzeźwy poranek” wzięło udział 16 policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie oraz 8 policjantów z jednostek podległych krośnieńskiej komendzie. Funkcjonariusze prowadząc działania w 19 punktach kontrolnych, sprawdzili stan trzeźwości 1380 kierujących.

Jednym z kierowców, który został poddany kontroli na drodze w Odrzykoniu był 26-latek. Jak się okazało, kierujący volkswagenem był po użyciu alkoholu. Badanie wykazało ponad 0,4 promila alkoholu z jego organizmie.

Około godziny 8 w Krościenku Wyżnym, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierującego fiatem 52-latka. Jak okazało się, mężczyzna był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,8 promila alkoholu.

Przed godziną 10 w miejscowości Lubatówka, mundurowi zatrzymali kierującego pojazdem wolnobieżnym typu SAM. Jak wykazało badanie alkomatem, 38-latek miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej Policji zatrzymali tym 3 mężczyznom prawa jazdy i nie dopuścili ich do dalszej jazdy.

źródło: KMP Krosno

05-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline