REKLAMA

KROSNO: Ponad 3 promile alkoholu u 55-latka kierującego osobowym suzuki

KROSNO / PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie 55-letni kierujący osobowym suzuki, który został zatrzymany w Krośnie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj około godz. 14, policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który pił alkohol w samochodzie zaparkowanym przy ul. Okrzei. Zaniepokojenie osoby zgłaszającej wzbudził fakt, że pijący alkohol siedział na miejscu kierowcy. Kilka chwil później mężczyzna uruchomił silnik osobowego suzuki i włączył się do ruchu.

Policjanci podjęli interwencję wobec kierującego. Badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. 55-letni mieszkaniec gminy Wojaszówka miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyźnie grozi teraz kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło: KMP Krosno

23-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline