REKLAMA

KROSNO: Pijane kobiety zaatakowały mężczyznę, który zwrócił im uwagę. Zostały zatrzymane przez policję

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali młode kobiety, które zaatakowały 26-letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w jednym z krośnieńskich klubów. Awanturniczki były pijane i trafiły do policyjnego aresztu.

W sobotę przed godz. 1 w nocy, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturujących się kobietach przed jednym z lokali przy ul. Krakowskiej w Krośnie. Chwilę wcześniej, wewnątrz klubu te same kobiety zaatakowały 26-latka, który zwrócił im uwagę, gdy usiłowały uszkodzić wiszący na ścianie obraz. Wówczas kobiety zaczęły wykrzykiwać wulgaryzmy wobec mężczyzny, a następnie kopały go i uderzały po całym ciele.

Po zdarzeniu wyszły na zewnątrz lokalu. Na widok nadjeżdżającego radiowozu, będące przed klubem awanturniczki rzuciły się do ucieczki, jednak po krótkim pościgu zostały zatrzymane. Jedną z nich była 20-letnia mieszkanka Krosna, którą po ustaleniu okoliczności całego zajścia, zwolniono.

Dwie pozostałe odmówiły podania swoich danych osobowych, zachowywały się agresywnie, głośno wykrzykiwały wulgaryzmy oraz szarpały za mundury, uderzały i kopały interweniujących funkcjonariuszy. Kobiety były nietrzeźwe i zostały doprowadzone do komendy. Po wylegitymowaniu okazało się, że 19-latka miała ponad 1,8 promila, a jej 21-letnia koleżanka 1,2 promila alkoholu w organizmie. Obie są mieszkankami Krosna. Kobiety trafiły do policyjnego aresztu.

Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Źródło: KMP Krosno

18-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline