KROSNO: Kończą się prace rozbiórkowe na basenie otwartym. Mieszkańcy z niecierpliwością czekają na nowy kompleks (FILM, ZDJĘCIA)

|

KROSNO / PODKARPACIE. Trwa przebudowa kompleksu basenów otwartych przy ul. Bursaki w Krośnie. Poprzedni obiekt, który służył mieszkańcom w miesiącach letnich miał na karku ponad 50 lat. Potrzeba unowocześnienia kąpieliska stała się na tyle paląca, że postanowiono dłużej nie czekać. Projekt opracowano już kilka lat temu, teraz naniesiono niewielkie poprawki. W ten sposób przygotowano koncepcję budowy profesjonalnego ośrodka za 20 mln zł.

ZOBACZ WIZUALIZACJE KOMPLEKSU BASENÓW OTWARTYCH W KROŚNIE

wizualizacja nadesłana przez Urząd Miasta Krosna

Tymczasem w Bieszczadach…

BIESZCZADY: Wodne szaleństwo i dużo słońca. Turyści oblegają ustrzyckie baseny (SONDA, FILM)Komentarzy: 2 do “KROSNO: Kończą się prace rozbiórkowe na basenie otwartym. Mieszkańcy z niecierpliwością czekają na nowy kompleks (FILM, ZDJĘCIA)”

  1. Joe says:

    Dwa baseny kryte mamy w Krośnie , na osiedlu Markiewicza i osiedlu/dzielnicy Turaszówka.Prosta matematyka 1+1= 2 !!! Matematyka jest wymierna .

  2. Joe says:

    Jakie drzewa tzn. gatunki, jakiej wysokości bedą to drzewa posadzone w miejscu wyciętych.??? Czy to są informacje ściśle tajne ???

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.