REKLAMA

KROSNO: Dwie kolizje, osiem aut uszkodzonych

Policjanci krośnieńskiej drogówki wyjaśniali okoliczności i przyczyny dwóch kolizji, w których uczestniczyło 8 samochodów. Dwaj sprawcy zdarzenia zostali ukarani mandatami.

Wczoraj na ulicach Krosna doszło do dwóch kolizji z udziałem 8 samochodów osobowych. Pierwsze zdarzenie miało miejsce przed godz. 10, na skrzyżowaniu ul. Bohaterów Westerplatte z ul. Mickiewicza. 40-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jadąc ul. Mickiewicza samochodem marki Audi 80, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej ul. Bohaterów Westerplatte 39-letniej kobiecie i zderzył się z jej volvem. Następnie siłą odrzutu, audi uderzyło w dwa prawidłowo zaparkowane samochody.

Przed godz. 14, policjanci interweniowali na ul. Bieszczadzkiej. Jak wstępnie ustalili, 29-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący samochodem marki Peugeot Bipper, nie dostosował prędkość do warunków na drodze i najechał na tył peugeota. 21-latek kierujący peugeotem 307 poruszał się w ciągu samochodów i podczas uderzenia został zepchnięty na tył znajdującego się przed nim nissana juke, którym kierowała 44-letnia kobieta. Nissan po zderzeniu uderzył w kolejnego uczestnika ruchu fiata seicento.

Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

16-11-2012


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.