REKLAMA

KROSNO: Atrakcje na otwarcie KFC. Będzie usługa “przeskocz kolejkę” (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Na “najbliższe tygodnie” planowane jest wielkie otwarcie restauracji KFC w Krośnie, przy ul. Bieszczadzkiej. Z pewnością, w dniu uruchomienia amerykańskiego baru Harlanda Sandersa, na klientów czekać będą nie lada atrakcje i promocje. Na razie są one trzymane w tajemnicy. Wiemy natomiast, że w krośnieńskiej restauracji będzie dostępna wprowadzana właśnie usługa “Zamów i odbierz – przeskocz kolejkę”. Sieć nie planuje uruchomienia dowozów. 

Tomasz Sokołowski

Wielu mieszkańców miasta i okolic z niecierpliwością czeka na otwarcie restauracji KFC, budowanej od kilku miesięcy przy ul. Bieszczadzkiej, naprzeciwko galerii VIVO i pobliskich marketów. Prace dobiegają końca. Napotkane przez nas w pobliżu baru osoby mówiły nawet, że otwarcie nastąpi w najbliższą niedzielę, ale informacje te zdaje się dementować Maria Grzybowska z biura prasowego AmRest, spółki prowadzącej restauracje KFC.

– Otwarcie pierwszej restauracji KFC w Krośnie zaplanowane jest na najbliższe tygodnie. Data i godzina, a także informacja o atrakcjach czekających na pierwszych Gości, zostaną podane w osobnym komunikacie na kilka dni przed wydarzeniem – mówi Maria Grzybowska.

Nieoficjalnie mówi się, że najbardziej prawdopodobną datą uruchomienia restauracji jest ostatni weekend stycznia.

Jedną ze sztandarowych atrakcji przygotowywanych przez sieć dla pierwszych klientów w danym punkcie jest kubełek wypełniony chrupiącym kurczakiem, który można otrzymać za symboliczną złotówkę (normalnie kubełek hot wings 15 kosztuje blisko 30 zł). Tak było choćby w Stalowej Woli, pod koniec 2016 roku. W historii KFC, rozdawano już 100, 200, a nawet 300 takich promocyjnych zestawów. Zazwyczaj można również liczyć na tort, szampana czy baloniki. Jak będzie w Krośnie? Przekonamy się niebawem.

Wydaje się, że otwarcie to bardziej kwestia dni, a nie tygodni. Obiekt prawie gotowy

Obiekt ma 200 mkw. powierzchni. W restauracji zatrudnienie znajdzie 35 osób.

Klienci będą mogli skorzystać z usługi Drive Thru, czyli zamawiania i odbierania jedzenia bez wysiadania z samochodu. Jak udało nam się dowiedzieć, wygodnie będzie również dzięki opcji “Zamów i odbierz – przeskocz kolejkę”.

Opcja „Zamów i odbierz – przeskocz kolejkę” to najnowsze rozwiązanie dostępne w aplikacji KFC, za pomocą którego można zamówić i opłacić posiłek, a następnie odebrać o wybranej porze w restauracji – wyjaśnia Maria Grzybowska z AmRest.

Niestety, aktualnie sieć nie planuje uruchomienia usługi dostaw.

Drive Thru w KFC. Źródło: AmRest, materiały nadesłane

Bar KFC w Krośnie będzie otwarty codziennie, od niedzieli do czwartku w godzinach 7:00-0:00, a w piątki i soboty od 7:00 do 1:00.

W lokalu będzie dostępna oferta śniadaniowa, codziennie do godziny 11:00.

Sieć nie udziela informacji na temat ewentualnych, nowych lokalizacji dla swoich restauracji na Podkarpaciu.

W mieście już zamontowano reklamy informujące o kierunku jazdy w celu odwiedzenia restauracji. Na zdjęciu baner przy ul. Lwowskiej

Kentucky Fried Chicken, czyli popularne KFC to amerykańska sieć barów szybkiej obsługi. Powstała z pomysłu Harlanda Sandersa w 1930 roku.

W Polsce funkcjonuje ponad 200 restauracji KFC. Jedynym franczyzobiorcą KFC  w Polsce jest spółka AmRest z Wrocławia.

Jeden z barów KFC. Źródło: AmRest, materiały nadesłane

17-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline