Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na NOC W BIBLIOTECE

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na NOC W BIBLIOTECE 12 maja (piątek) br. od godz. 19:00 w Bibliotece Głównej (ul. Wojska Polskiego 41).

W programie m.in. czytanie książki „Dlaczego oczy kota świecą w nocy? I inne sekrety świata zwierząt” Doroty Sumińskiej, zajęcia plastyczne, gry i zabawy dla dzieci, quizy, koncert karaoke, nauka zumby, a także kiermasz książki za 1 zł, specjalna oferta dla czytelników Wypożyczalni Głównej i Wypożyczalni Oddziału dla Dzieci (możliwość otrzymania bezpłatnej karty czytelnika i otrzymania konta VIP).

Program – cz. 1

Program – cz. 2

KBP

10-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline