Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na NOC W BIBLIOTECE

10-05-2017

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na NOC W BIBLIOTECE 12 maja (piątek) br. od godz. 19:00 w Bibliotece Głównej (ul. Wojska Polskiego 41).

W programie m.in. czytanie książki „Dlaczego oczy kota świecą w nocy? I inne sekrety świata zwierząt” Doroty Sumińskiej, zajęcia plastyczne, gry i zabawy dla dzieci, quizy, koncert karaoke, nauka zumby, a także kiermasz książki za 1 zł, specjalna oferta dla czytelników Wypożyczalni Głównej i Wypożyczalni Oddziału dla Dzieci (możliwość otrzymania bezpłatnej karty czytelnika i otrzymania konta VIP).

Program – cz. 1

Program – cz. 2

KBP


Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.