REKLAMA

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na NOC W BIBLIOTECE

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na NOC W BIBLIOTECE 12 maja (piątek) br. od godz. 19:00 w Bibliotece Głównej (ul. Wojska Polskiego 41).

W programie m.in. czytanie książki „Dlaczego oczy kota świecą w nocy? I inne sekrety świata zwierząt” Doroty Sumińskiej, zajęcia plastyczne, gry i zabawy dla dzieci, quizy, koncert karaoke, nauka zumby, a także kiermasz książki za 1 zł, specjalna oferta dla czytelników Wypożyczalni Głównej i Wypożyczalni Oddziału dla Dzieci (możliwość otrzymania bezpłatnej karty czytelnika i otrzymania konta VIP).

Program – cz. 1

Program – cz. 2

KBP

10-05-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.