Król Jan Kazimierz znów odwiedzi Krosno! Konkurs na najciekawszą stylizację (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza organizacje pozarządowe, nieformalne grupy twórcze, jednostki organizacyjne miasta i gminy do udziału w konkursie na najciekawszą stylizację w ramach wydarzenia “JKM Jana Kazimierza wjazd do Krosna”. Uczestnicy będą zaproszeni do udziału w warsztatach, nagrody finansowe są niebagatelne, a stylizacja musi zawierać elementy związane z kulturą XVI i XVII wieku.

Rok temu wjazd Jego Królewskiej Mości Jana Kazimierza do naszego miasta przyciągnął rzesze mieszkańców Krosna i turystów.

A dzisiaj zapraszamy na II edycję i do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą stylizację. Jak stanowi regulamin konkursu, jego celem jest “szeroka integracja mieszkańców miasta Krosna wokół lokalnej tradycji, rozpowszechnianie i pogłębianie wiadomości o historii i kulturze miasta, zachęcanie mieszkańców Krosna do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta poprzez współtworzenie wydarzenia jakim jest “JKM Jana Kazimierza wjazd do Krosna”.

Z pełnym tekstem regulaminu i kartą zgłoszeniową można się zapoznać w RCKP.

Zgłoszenia należy składać do 7 lipca w sekretariacie RCKP, ul. Kolejowa 1.

Zapraszamy!

źródło: materiały nadesłane
foto: archiwum RCKP (2016)

30-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)