REKLAMA

Król Jan Kazimierz znów odwiedzi Krosno! Konkurs na najciekawszą stylizację (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza organizacje pozarządowe, nieformalne grupy twórcze, jednostki organizacyjne miasta i gminy do udziału w konkursie na najciekawszą stylizację w ramach wydarzenia “JKM Jana Kazimierza wjazd do Krosna”. Uczestnicy będą zaproszeni do udziału w warsztatach, nagrody finansowe są niebagatelne, a stylizacja musi zawierać elementy związane z kulturą XVI i XVII wieku.

Rok temu wjazd Jego Królewskiej Mości Jana Kazimierza do naszego miasta przyciągnął rzesze mieszkańców Krosna i turystów.

A dzisiaj zapraszamy na II edycję i do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą stylizację. Jak stanowi regulamin konkursu, jego celem jest “szeroka integracja mieszkańców miasta Krosna wokół lokalnej tradycji, rozpowszechnianie i pogłębianie wiadomości o historii i kulturze miasta, zachęcanie mieszkańców Krosna do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta poprzez współtworzenie wydarzenia jakim jest “JKM Jana Kazimierza wjazd do Krosna”.

Z pełnym tekstem regulaminu i kartą zgłoszeniową można się zapoznać w RCKP.

Zgłoszenia należy składać do 7 lipca w sekretariacie RCKP, ul. Kolejowa 1.

Zapraszamy!

źródło: materiały nadesłane
foto: archiwum RCKP (2016)

30-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline