Konkurs Nestlé PoRusza Polskę wystartował. Głosuj na Krosno!

10 maja oficjalnie rozpoczęło się głosowanie w konkursie Nestlé PoRusza Polskę: Porusz Swoją Okolicę 2017. Głosowanie będzie trwało do końca czerwca. Celem konkursu jest wybór 16 lokalizacji pod wybudowanie siłowni zewnętrznych, spośród wszystkich zgłoszonych przez gminy.

Wyjątkowe siłownie plenerowe, które stanowią doskonałą formę aktywnego spędzania czasu powstaną w 16 lokalizacjach, które zbiorą największa liczbę Waszych głosów. W każdym z województw wygra jedna wskazana lokalizacja, która będzie się cieszyła największą popularnością wśród głosujących.

Głosowanie trwa od 10 maja do 30 czerwca 2017 roku. Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy zarejestrować i zalogować się na stronie Nestlé PoRusza Polskę oraz oddać głos na wybraną lokalizację. Każdego dnia głosowania można oddać tylko jeden głos.

W naszym mieście, jako miejsce zlokalizowania siłowni wybór padł na wolną przestrzeń, znajdującą się przy boisku do piłki nożnej – ul. Grunwaldzka w Dzielnicy Suchodół.

Zagłosuj na Krosno i pomóż nam wybudować siłownię plenerową!

Miasto Krosno

11-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline