REKLAMA

Kolizja z udziałem motocyklisty (ZDJĘCIA)

KROŚCIENKO WYŻNE / PODKARPACIE. Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną kolizji w Krościenku Wyżnym. W zderzeniu motocykla z osobową toyotą ucierpiał kierowca jednośladu. Z obrażeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 20, na skrzyżowaniu ulicy Marynkowskiej i Wisłoczej w Krościenku Wyżnym. Z policyjnych ustaleń wynika, że 45-letni kierujący toyotą wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa motocykliście, doprowadzając do zderzenia.

32-letni kierowca motocykla został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Podróżującej toyotą 4 osobowej rodzinie, nic się nie stało. Kierujący byli trzeźwi.

Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, 45-letniemu kierowcy toyoty zatrzymano prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

Źródło: KMP Krosno

23-06-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.