REKLAMA

Kolizja w Woli Komborskiej. Było groźnie, lecz na szczęście nikt nie ucierpiał

WOLA KOMBORSKA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Woli Komborskiej. Do kolizji z udziałem trzech pojazdów doszło wczoraj popołudniu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Wczoraj około godz. 14, na drodze krajowej nr 19 w Woli Komborskiej doszło do zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalono kierująca fordem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w tył audi, po czym wyjechała na przydrożne pole. Kierujący audi w wyniku tego uderzenia stracił panowanie nad pojazdem, otarł się o barierę energochłonną, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w tył skody, jadącej w przeciwnym kierunku. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. O tym czy kierującej fordem zostanie zatrzymane prawo jady, zdecyduje sąd.

Źródło: KMP Krosno

27-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline