KARPATY KROSNO: W sobotę mecz z Resovią! Pomóż dopingiem naszej drużynie

KROSNO / PODKARPACIE. Już w sobotę, nasze Karpaty rozegrają w Krośnie mecz z Resovią Rzeszów. Po trzech kolejkach mamy na swoim koncie zaledwie jeden punkt, Resovia natomiast ma ich już siedem. Nasz sobotni przeciwnik to bardzo solidna drużyna, która od wielu sezonów gra stałym składem. Poza tym jest systematycznie wzmacniana.

W pierwszej kolejce Resovia pewnie pokonała u siebie Podlasie Biała Podlaska 4:0. W drugiej zremisowała w derbach Rzeszowa ze Stalą, 0:0. W trzeciej kolejce zwyciężyła zaś z Motorem Lublin 2:1. W barwach Resovii gra dobrze nam znany – Bartłomiej Buczek, który w obecnym sezonie zdobył już jedną bramkę właśnie w meczu z Motorem – egzekwując rzut karny.

Podchodzimy do tego meczu zmobilizowani. Cały zespół chce sprawić radość kibicom Karpat. W poprzednim sezonie dwukrotnie przegraliśmy w meczach z Resovią. W Rzeszowie 2:1 i w Krośnie 0:2. Mecz odbędzie się punktualnie o godzinie 17:00. Już teraz zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na to emocjonujące widowisko. Warto zadbać o swoją obecność na stadionie i zakupić bilet w przedsprzedaży. Są one do nabycia w piątek w siedzibie Klubu w godzinach 16-18. Również drużyna Karpat występująca w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych rozgrywa swój mecz w sobotę. Ich rywalem będzie drużyna ze Starachowic, mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Bursaki o godzinie 15:00. Zapraszamy!

za: oficjalna strona internetowa Karpat Krosno

foto: archiwum

25-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)