REKLAMA

“Kampania, nad którą przypięłam różową wstążkę”. Marsz Stowarzyszenia “Czyń Dobro, Mimo Wszystko”(VIDEO)

|

“Kampania, nad którą przypięłam różową wstążkę”. Marsz Stowarzyszenia “Czyń Dobro, Mimo Wszystko”(VIDEO)

KROSNO / PODKARPACIE. Stowarzyszenie “Czyń Dobro, Mimo Wszystko” – kontynuując program “Kampanii, nad którą przypięłam różową wstążkę ” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Marszu – w dniu 15 grudnia 2017 r. (piątek) o godz. 12:00.

Kampania społeczna, nad którą przypięłam różową wstążkę to niezwykle wyjątkowa akcja, z założenia przekierowana na zakup mammografu dla krośnieńskiego szpitala. Wspólnota interesu – to nas powinno absolutnie połączyć, zjednoczyć – bez względu na wiek, płeć i piastowaną funkcję w urzędzie. Spotykamy się pod Hotelem Nafta przy ul. Lwowskiej, następnie idziemy do Placu Konstytucji, w kierunku Krośnieńskiej Starówki. Jeżeli chcemy sobie odpowiedzieć – co jest wartością najwyższą w życiu i dlaczego po nią sięgamy – idźmy razem w naszej sprawie – zachęca do uczestnictwa w Marszu Kamila Bogacka, prezes Stowarzyszenia “Czyń Dobro, Mimo Wszystko”.

12-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline