REKLAMA

Jedziemy po boisko piłkarskie dla Beniaminka Krosno!

KROSNO / PODKARPACIE. Projekt Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno został zakwalifikowany do II etapu akcji „odLOTTOwa jazda z OSHEE”! Mamy szansę na dofinansowanie boiska piłkarskiego i ogrodzenia wokół „Hali Krosno”. Teraz potrzebna jest pomoc mieszkańców, sympatyków akademii.

W finale akcji znalazły się projekty 50 organizacji. Cztery pierwsze organizacje, które osiągną najlepsze wyniki otrzymają nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów. Jak osiągnąć najlepszy wynik? To proste, trzeba przejechać jak najwięcej kilometrów na rowerze. Poniżej w kilku krokach prezentujemy, w jaki sposób można pomóc akademii, a tak naprawdę dzieciakom trenującym w Beniaminku, bo to m.in. oni będą korzystali z boiska piłkarskiego!

Osoby, które „wykręcą” w naszym teamie najwięcej kilometrów otrzymają atrakcyjne nagrody, o których wkrótce poinformujemy. Jedziemy po boisko piłkarskie dla Beniaminka!

źródło: materiały nadesłane

13-07-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.