Jedyna w Polsce pijalnia czekolady w stylu starej fabryki została otwarta w Korczynie

11-06-2017

Mirosław Pelczar, Mistrz Polskich Cukierników i uczestnik Mistrzostw Świata Cukierników właśnie otworzył w Korczynie pierwszą pijalnię czekolady na Podkarpaciu. Jest to zarazem jedyna w Polsce pijalnia przypominająca starą fabrykę czekolady.

Otwarcie lokalu odbyło się w sobotę 10 czerwca. To nie oznacza końca atrakcji. W produktach nadal można znaleźć “złote bilety” uprawniające do rabatu. Jest to nawiązanie do motywu z filmów o fabryce czekolady Willego Wonki.

Wnętrze Pijalni stylizowane jest na starą, pełną uroku, fabrykę czekolady. Z wystrojem komponują się też stroje obsługi.

Jest mnóstwo fascynujących szczegółów, to miejsce pełne magii – mówi jeden z klientów. Drugi dodaje żartobliwie, że od teraz Korczyna ma nowe stroje ludowe.

Pięknie wykonane przedmioty z czekolady mogą stać się prezentami na różne okazje. Tym asortymentem, podobnie jak pysznymi pralinami i truflami Mirosław Pelczar zajmuje się od dawna. Teraz w Pijalni można napić się gorącej czekolady lub zjeść naturalne lody.

Mirosław Pelczar zapowiada, że wkrótce będą też inne atrakcje. Jego marzeniem jest by zamówienia dla dzieci dostarczały zdalnie sterowane pociągi. Pijalnia znajduje się w centrum Korczyny, przy Rynku.Jeden komentarz do “Jedyna w Polsce pijalnia czekolady w stylu starej fabryki została otwarta w Korczynie”

  1. Zielone Krosno says:

    Pyszna czekolada. Super pomysł

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.