REKLAMA

Jechał na podwójnym gazie. Grozi mu nawet 2 lata więzienia

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującego volkswagenem golfem. Siedzący za kierownicą 22-latek miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. O losie młodego mężczyzny zadecyduje sąd.

Pomimo licznych kampanii społecznych przeciwko pijanym kierowcom, w dalszym ciągu zdarzają się tacy, którzy za nic mają życie innych uczestników ruchu i wsiadają za kierownicę na tzw. „podwójnym gazie”.

Wczoraj, około godz.12 na Al. Jana Pawła II w Krośnie, policjanci zatrzymali do kontroli jadącego w kierunku centrum miasta kierującego volkswagenem. Za kierownicą pojazdu siedział 22-letni mieszkaniec gminy Wojaszówka. Od mężczyzny czuć było alkohol. Badanie trzeźwości młodego kierowcy wykazało ponad 0,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Samochód został zabezpieczony na strzeżonym parkingu. Pijanym kierowcą zaopiekowała się rodzina. O przyszłości młodego mężczyzny zadecyduje sąd. Teraz 22-latkowi grozi nawet 2 lata kary pozbawienia wolności.

źródło: KMP Krosno

02-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline