JAŚ WĘDROWNICZEK ZAPRASZA: Galicyjski Festiwal Książki

RYMANÓW / PODKARPACIE. Zapraszamy miłośników książek na Galicyjski Festiwal Książki, którego organizatorem jest Stowarzyszenie „Pod Karpatami”. W dniu 23 września 2018 r. w „Jasiu Wędrowniczku” odbędą się spotkania autorskie, rozmowy, będzie możliwość zakupu książek w promocyjnych cenach.

Gościem specjalnym będzie Andrzej Stasiuk.

GALICYJSKI FESTIWAL KSIĄŻKI
23 września 2018 (niedziela) – od godz. 10.00

Jeden z najciekawszych twórców współczesnej, polskiej literatury. Znany jest ze swojego niepowtarzalnego stylu i podejścia do życia, a także zamiłowania do samochodowych podróży, krajobrazów prowincji. Laureat wielu nagród literackich, między innymi otrzymał Nagrodę Fundacji im. Kościelskich, Nagrodę Literacką „Nike” oraz Austriacką Nagrodę Państwową w dziedzinie literatury europejskiej.

„Opowieści galicyjskie”, „Biały kruk”, „Dukla”, „Jadąc do Bagdadu”, „Kroniki beskidzkie i światowe” czy „Dziennik pisany później”, to tylko niektóre tytuły z bogatego dorobku Andrzeja Stasiuka, który mieszka w Wołowcu, w Beskidzie Niskim.

Wstęp wolny!

Więcej info: https://www.facebook.com/podkarpatami/

artykuł sponsorowany
materiały nadesłane
17-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)