JAŚ WĘDROWNICZEK: Jan Kondrak śpiewa Cohena, Dylana, Okudżawę, Stachurę

RYMANÓW / PODKARPACIE. Hotel i Restauracja Jaś Wędrowniczek zaprasza na niezwykłe spotkanie: JAN KONDRAK śpiewa Cohena, Dylana, Okudżawę i Stachurę.

3 stycznia 2020 r. (piątek)  – godz. 18:00

Zapraszamy na wyjątkowy koncert artysty z Lubelskiej Federacji Bardów

 

Jan Kondrak – wielki głos, co do skali i siły pewnie największy spośród polskich głosów bardowskich. Jest też cenionym autorem i kompozytorem. Pisze dla siebie i innych, na przykład dla Marka Dyjaka. Ma na koncie jedenaście płyt z LFB i osiem solowych dokonań.

Występuje w konwencji „ na głos męski i gitarę”, ewentualnie z towarzyszeniem dwóch, trzech akompaniatorów. Z klasą sięga po klasykę piosenki autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga, Jacka Kaczmarskiego.

Uroda głosu predestynuje go szczególnie do wykonywania romantycznych ballad, tchnących pobliskim stepem i wolnością, zaś temperament osobisty popycha go do kabaretowego sposobu prowadzenia koncertów.

Absolwent polonistyki w UMCS. Autor, kompozytor i wykonawca piosenek. Tłumacz, publicysta i prozaik. Współzałożyciel Lubelskiej Federacji Bardów. Zdobywca nagród na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu i świnoujskiej FAMY.

WSTĘP: 30 zł/osoba Lampka wina – gratis!

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ MIEJSC.

KONTAKT – RECEPCJA: Tel.: 13 43 567 33, 603 364 444 e-mail: hotel@jas-wedrowniczek.pl

 

artykuł sponsorowany

10-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: