Jarmark Wielkanocny w VIVO! Krosno

KROSNO / PODKARPACIE. W dniach 8-10 kwietnia, w godz. 10.00-18.00, w VIVO! Krosno będzie można poczuć wyjątkowy klimat Świąt Wielkanocnych. Wszystko za sprawą Jarmarku Wielkanocnego przygotowanego przez Fundację Wielkie Serce dla Dzieci oraz Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie.

W trakcie Jarmarku Wielkanocnego każdy chętny będzie mógł zakupi piękne, ręcznie wykonane m.in.: palmy wielkanocne, wianki, baranki, zajączki, pisanki, koszyczki z bukszpanu. Nie zabraknie także tradycyjnych wypieków świątecznych – pysznych babek czy mazurków.

Zebrana ze sprzedaży kwota w całości trafi do obu organizacji i przeznaczona zostanie na realizację działań statutowych – pomoc osobom z niepełnosprawnością intelektualną oraz wsparcie rodzin z dziećmi w trudnych sytuacjach życiowych.

– Organizowany w naszym Centrum Handlowym Jarmark Wielkanocny będzie idealną okazją, aby nie tylko zaopatrzyć się w produkty niezbędne na świątecznym stole, ale również wspomóc organizacje, które na co dzień troszczą się o potrzebujących. Dlatego warto więc w dniach 8-10 kwietnia odwiedzić VIVO! i nabyć wielkanocne dekoracje czy przysmaki – mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!

materiały nadesłane

05-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)