IWONICZ-ZDRÓJ: Nowy parking, piękne wiaty przystankowe i ławeczki (FILM)

|

IWONICZ-ZDRÓJ / PODKARPACIE. Iwonicz wychodzi na przeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz gości, stawia czoła największym wyzwaniom. Jednym z nich była bez wątpienia poprawa warunków parkingowych. W centrum zdrojowej miejscowości powstał nowoczesny, przestronny parking z wiatami przystankowymi i ławeczkami.Komentarzy: 4 do “IWONICZ-ZDRÓJ: Nowy parking, piękne wiaty przystankowe i ławeczki (FILM)”

 1. Owieczka says:

  I tak oto przyciągnięte reklamą Iwonicza, czyli wg Pana Burmistrza dobrze zorganizowanym nowym parkingiem, tłumy ludzi przybywają i szukają … np. basenu, placu zabaw dla dzieci. zimowych tras narciarskich, i co tam jeszcze może jest niepotrzebne. No bo jest parking i nowy przystanek. A wy bory za roczek…

 2. owieczka 2 says:

  startuj owieczko na burmistrza za roczek i zbuduj trasę narciarską a co do basenów to były ale jeden taki zza góry zamkną bo mu szkoda było, że nie ma takiego.

 3. Kuracjusz says:

  Czy jest to tylko parking czy rownież przystanek autobusowy? Pora zlikwidować ten pseudoprzystanek koło kiosku ruchu, odziazajac tym samym okolice deptaku.

 4. Slav says:

  Ale te przystanki to porażka. Tu jak stoją dwa to jeszcze jako tako ale te przy drodze do Iwonicza wyglądają upiornie. Jak na cmentarzu ciemno i ponuro.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.