REKLAMA
ZSL

Interwencja! Mieszkańcy ulicy Staszica apelują o remont schodów łącznikowych z ulicą Bursaki (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani o fatalnym stanie schodów łączących ulice Staszica i Bursaki. Lokatorzy bloków przy ulicy Staszica, którzy zawiadomili nas o zniszczonych schodach, już kilka razy, jak twierdzą, dzwonili do urzędników krośnieńskiego magistratu informując o zagrożeniu jakie stanowi to piesze połączenie. Według nich na uszkodzonych schodach dochodziło już do wypadków m.in. kilka dni temu jedna z kobiet upadła, gdy odłamał się kawałek betonowego stopnia.

Jak zaobserwowaliśmy na miejscu, wielu mieszkańców Krosna korzysta z tego przejścia, gdyż jest to najbliższe połączenie piesze ulic Staszica i Lwowskiej z placem targowym i galeriami handlowymi przy ulicy Legionów.

Sprawę niebezpiecznych schodów zgłosiliśmy w Urzędzie Miasta Krosna. Urzędnicy magistratu obiecali, że w trybie pilnym zostaną podjęte kroki zabezpieczające wspomniane miejsce. Informują również, że na remont schodów były już ogłaszane przetargi, ale do chwili obecnej nie znaleziono zainteresowanego wykonawcy.

14-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline